Najczęściej zadawane pytania

Zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami. W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi. Kliknij, aby rozwinąć treść.

Jedno konto przeznaczone jest dla jednej osoby fizycznej, w przypadku instytucji prosimy o kontakt mailowy w celu ustalenia warunków sprzedaży: cen i dostępu dla pracowników. Jedno konto uprawnia do wystawienia certyfikatu dla jednej osoby fizycznej.

Oferta logowania przeznaczona jest dla klientów indywidulnych, po wprowadzeniu danych w panelu „REJESTRACJA”, dokument sprzedaży, faktura imienna, jest automatycznie generowana i wysyłana na adres mailowy podany podczas rejestracji  w momencie dokonania zaksięgowania środków na koncie.

W przypadku instytucji cena na użytkownika ustala jest indywidualnie w zależności od ilości osób, dla których mają być udostępnione konta.

Za kurs można zapłacić tradycyjnym przelewem, wówczas po zaksięgowaniu środków na koncie kurs zostanie udostępniony. Ze względu na czas dostępu do szkolenia zachęcamy do korzystania z płatności PayU. W takim wypadku wpłata księgowana jest praktycznie automatycznie i w krótkim czasie można uzyskać dostęp do zakupionego produktu.

W celu uzyskania pełnego dostępu do szkolenia (wraz z imiennym certyfikatem) najlepiej w pierwszej kolejności założyć konto użytkownika, w tym celu należy wejść w zakładkę:

TWÓJ PROFIL na górnym pasku

Następnie wypełnić dane niezbędne do imiennej faktury, a przede wszystkim do późniejszego uzyskania certyfikatu poświadczającego zdobytą wiedzę.

Po zalogowaniu w zakładce TWÓJ PROFIL można dokonywać zakupu kursów, które zostaną przypisane do konta. Zakupy dokonywane są podobnie jak w większości sklepów internetowych.

W celu skorzystania z zakupionych testów proszę o zalogowanie się do swojego profilu. Można tego dokonać wybierając zakładkę logowanie w górnym menu strony lub za pomocą następującego linku

http://www.weiland.webd.pl/kopianowamusialek/twoj-profil/

Po wejściu do profilu w lewym menu kontekstowym znajduje się zakładka Kursy -> Zakupione

W tym miejscu znajdują się materiały do pobrania, a także test sprawdzający wiedzę.

Po rozwiązaniu testu (oczywiście pozytywnym – minimum 60% poprawnych odpowiedzi) możliwe będzie pobranie certyfikatu.

Po rozwiązaniu testu (oczywiście pozytywnymJ – minimum 60% poprawnych odpowiedzi) możliwe będzie pobranie certyfikatu.

Certyfikat dostępny jest także po zalogowaniu.

W tym celu należy zalogować się na konto, kliknąć TWÓJ PROFIL na górnym pasku, a następnie wybierać w lewym menu kontekstowym w zakładce Certyfikaty ukończony kurs.

Tak nie ma tu ograniczeń.

Nie – po uzyskaniu certyfikatu (zdaniu testu sprawdzającego) certyfikat można za darmo pobrać samodzielnie w dowolnym momencie i dowolną ilość razy.

Są one niezbędne w celu wystawienia faktury imiennej, a następnie w celu wygenerowania certyfikatu poświadczającego zdobytą wiedzę. Adres email jest niezbędny w celu przesłania dokumentu sprzedaży.

Kurs można odtworzyć na komputerze stacjonarnym, ale także laptopie, telefonie i tablecie.

Czas dostępu do zakupionego produktu wynosi minimum rok od dnia zakupu.

Dane na certyfikacie ustala są indywidualnie przez użytkownika, może to być nick, imię i nazwisko, nazwisko i mię, samo imię lub samo nazwisko. By wybrać żądaną opcję proszę wejść w ustawienia konta: TWÓJ PROFIL – USTAWIENIA i tam (u dołu strony) wybrać w WYŚWIETLAJ NAZWĘ JAKO odpowiedni wariant.